Erling Ärlingsson

519047

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Bössvik , monogramsignerad EÄ, olja på kartong, ca 33x46 cm

Rum 14

Erling Ärlingsson

Budhistorik (6 bud)
3802015
4 600
3795239
4 400
3794299
4 200
3794296
3 200
3793270

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.