Oidentifierad konstnär 1600-talets slut England

519044

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, omkring 1680): Damporträtt, olja på duk, ca 83x70 cm, monterad i senare ram

Proveniens: Huseby Gård, familjen Stephens

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (18 bud)
3812954
23 000
3811578
22 000
3812950
22 000
3811578
21 000
3812454
20 000

Slutpris SEK:
23 000
2 220 EUR, 2 521 USD
Utropspris SEK:
22 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.