Einar Jolin oljemålning

519042

EINAR JOLIN (1890-1976): Flanörer, Stockholm, signerad och daterad Jolin November 1928, olja på duk, ca 33x41 cm

Kundcenter

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (56 bud)
3808755
62 000
3808753
60 000
3808748
58 000
3808746
56 000
3808745
54 000

Slutpris SEK:
62 000
6 243 EUR, 7 093 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.