Stockholms Auktionsverk X Layered bordspendyl

519039

BORDSPENDYL, 1800-tal, senempire, patinerad brons, urtavla med romerska siffror, krönt av mansfigur, verknr. 2417, höjd 45 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage, saknar pendel

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur, Bordsur

Budhistorik (23 bud)
3807733
3807731
1 900
3807729
1 800
3807696
1 700
3806908
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.