Helmer Osslund

519032

HELMER OSSLUND (1866-1938): Norrlänskt landskap, signerad Helmer Osslund, olja på duk, ca 24x33 cm

Kundcenter

Helmer Osslund

Budhistorik (30 bud)
3808460
35 000
3808458
34 000
3808450
33 000
3808447
32 000
3794092
31 000

Slutpris SEK:
35 000
3 353 EUR, 3 938 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.