Bokhylla England

519030

BOKHYLLA, England, 1900-talets andra hälft, fanérad i idegran, beslag i mässing, höjd ca 192, 156x43 cm

Smärre ytskador, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Hyllor

Rum 22

Bokhylla England

Budhistorik (23 bud)
3808175
6 400
3808173
6 200
3808170
6 000
3808167
5 800
3808165
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.