Landskapsmotiv oljemålning

519028

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Landskapsmotiv, signerad L Leroux, olja på duk, ca 39x61 cm

Mindre tryckskada o fläckar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Landskapsmotiv oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3803462
3803461
1 600
3803460
3799907
3794714

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.