Stekfat

519026

STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyr i blått, höjd 5,5, 40x33 cm

mindre nagg, mindre slitage

Orientaliskt, Porslin

Stekfat

Budhistorik (10 bud)
3820389
750
3820467
700
3820389
650
3820457
600
3820389
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.