Spegellampett

519016

SPEGELLAMPETT, 1800-talets slut, nyrokoko, 2 förgyllda ljusarmar, dekor i pastellage, ca 60x57 cm

Kompletterad, skador

Speglar

Rum 20

Spegellampett

Budhistorik (24 bud)
3807588
2 600
3807604
2 400
3807588
3807597
3807588
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.