TARMO PAUNU

519009

Tarmo Paunu (1971-) "Strandmannen".
A tergo sign. 2012. Olja på duk 33x41,5 cm.

Konst, Modernt måleri, Välgörenhet

Södra kajen 14, Helsingfors

TARMO PAUNU

Budhistorik (32 bud)
Bud EUR
3827500
590
3827497
570
3827498
520
3827497
500
3827487
520

Slutpris EUR:
590
5 859 SEK, 670 USD
Utropspris EUR: