Medelhavskusten oljemålning

519001

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Medelhavskusten
olja på duk, ca 58x40 cm

Konditionsrapport: Repor, färgbortfall, skador

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Medelhavskusten oljemålning

Budhistorik (15 bud)
Bud EUR
3807364
130
3807363
120
3807361
110
3807359
100
3807357
95

Slutpris EUR:
130
1 291 SEK, 148 USD
Utropspris EUR:
200