Veikko Aaltona oljemålning

519000

VEIKKO AALTONA (1910-1990): "Amaryllis"
signerad och daterad 1982, olja på duk, ca 81x65 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Veikko Aaltona oljemålning

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
3804104
85
3804325
80
3804104
70
3804100
55
3793324
50

Slutpris EUR:
85
881 SEK, 97 USD
Utropspris EUR:
200