Armas Mikola oljemålning

518999

ARMAS MIKOLA (1901-1983): Väderkvarn i Åbo, signerad och daterad -46, oljemålning, ca 45,5x35 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Armas Mikola oljemålning

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
3806549
95
3805212
90
3797339
80
3797262
75
3793325
70

Slutpris EUR:
95
984 SEK, 108 USD
Utropspris EUR:
200