SIMEON ÖQUIST

518998

Simeon Öquist (1868-1955): Fiskare, signerad och daterad 1949, olja på duk, ca 49x43 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

SIMEON ÖQUIST

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
3807505
70
3805208
60
3793329
40

Slutpris EUR:
70
695 SEK, 80 USD
Utropspris EUR:
200