Åke Mattas oljemålning

518997

ÅKE MATTAS (1920-1962): Solnedgång, signerad och daterad 1945, olja på duk, ca 42x45 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Åke Mattas oljemålning

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
3799730
500
3799673
360
3793999
150
3793595
55
3793316
50

Slutpris EUR:
500
4 965 SEK, 568 USD
Utropspris EUR: