Anna Snellman oljemålning

518995

ANNA SNELLMAN (1884-1962): Blomsterstilleben,
signerad, olja på duk, ca 55x46 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Anna Snellman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
3807190
130
3805206
120
3793315
50
3793268
35
3793210
30

Slutpris EUR:
130
1 357 SEK, 153 USD
Utropspris EUR:
250