Charles Roka oljemålning

518994

CHARLES ROKA (1912-1999): Skönhet, signerad Roka, olja på duk, ca 80x64 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
3806459
920
3798627
900
3803504
900
3798627
880
3798626

Slutpris EUR:
920
9 136 SEK, 1 045 USD
Utropspris EUR: