Antoine Coypel, hans krets

518991

ANTOINE COYPEL
Hans krets, "Hera och Apollo"
Olja på duk 99 x 130 cm.

Uppfodrad duk. Retuscher. Fläckar. Slitage.

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Antoine Coypel, hans krets

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
3808316
780
3808108
760
3805979
720
3805929
3805927
380

Slutpris EUR:
780
7 746 SEK, 886 USD
Utropspris EUR: