Stockholms Auktionsverk X Layered Koford-Larsen

518984

IB KOFOD-LARSEN, sideboard, 1960-tal, Seffle Möbelfabrik, valnötsfaner, ben i metall, 3 dörrpar, höjd 76,5, 240 x 45 cm

Bruksslitage, senare ben, delvis löst bakstycke, svankig

Möbler, Skåp, byråer, Design

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
3813520
5 000
3813519
4 600
3805250
4 200
3802023
3 200
3799741

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.