Stockholms Auktionsverk X Layered Tomas Hammar

518982

TOMAS HAMMAR (född 1980) "Fly", signerad och daterad Tomas Hammar 2018, akryl på duk, 120x100 cm

Budhistorik (5 bud)
3813972
3811198
3799981
3799980
650
3799129
600

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.