Stockholms Auktionsverk X Layered sideboard teak

518979

SIDEBOARD, teak, Danmark, 1960-tal, skjutdörrar samt invändiga hyllplan, höjd 120, bredd 199,5, djup 45,5 cm

Smärre slitage, lådfack saknas

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 8

Budhistorik (6 bud)
3813402
3810403
3809131
3808966
850
3802591

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.