William Adolphus Knell

518978

WILLIAM ALDOLPHUS KNELL (1805-1875): Marint motiv, signerad och daterad 1836, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 61x84 cm

Retuscher, lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 4

William Adolphus Knell

Budhistorik (18 bud)
3808475
6 800
3808474
6 600
3808469
6 400
3808467
6 200
3808465
6 000

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.