Tamburmajor

518977

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, stång i laserat trä, fot i sten, hängare/krokar samt paraplyhållare i förkromad metall, höjd 180 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Tamburmajor

Budhistorik (11 bud)
3808728
750
3806660
700
3806031
650
3806659
600
3806031
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.