Erik Juselius Eckerö 1932 oljemålning

518973

ERIK JUSELIUS (Finland, 1891-1948): Motiv från Tenala kyrka i Borgå stift i Finland, signerad och daterad Erik Juselius, Tenala -32, olja på duk, 47x56 cm

Ändringar/tillägg
Tenala kyrka Borgå Finland

Rum 14

Budhistorik (2 bud)

3807220
3806458

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.