Heinrich Petersen oljemålning

518971

HEINRICH PETERSEN (1881-1955): Segelbåtar, signerad H Petersen - Flbg, olja på duk, ca 36x50 cm

Konst, Äldre måleri

Heinrich Petersen oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3799806
3795654

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.