Peter Åström färglitografi

518960

PETER ÅSTRÖM (född 1946): (3) Komposition, signerad Peter Åström -81, färglitografi, 44/56, ca 57x76 cm, vardera

Fack 33

Peter Åström färglitografi

Budhistorik (16 bud)
3805950
3807737
3805950
950
3807730
900
3805950
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.