Jonas Högström brons skulpturgrupp 3 dlr

518952

JONAS HÖGSTRÖM (född 1956) brons skulpturgrupp, 3 dlr, brons, signerad samt numrerad 1/5, man i tv-fåtöljen, höjd ca 16 cm, längd ca 24 cm

Smärre slitage

Konst, Skulpturer

Monter 12

Budhistorik (3 bud)

3807920
4 200
3793699
3793489

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.