Carl Brandt oljemålning

518946

CARL BRANDT (1852-1930): Fäbod i höstlandskap, signerad och daterad C Brandt 1909, olja på duk, ca 59x73 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3812749
3799270
3799269
3799268
950
3799267
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.