Harald Lindberg oljemålning

518945

HARALD LINDBERG (1904-1976): Stuga vid vattendrag, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 62x71 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 15

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3814792
3807612
3807611
1 900
3807601
1 600
3807600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.