Peter Dahl färglitografi

518940

PETER DAHL (född 1934): Restauranginteriör med konstnären själv, signerad Peter Dahl, 338/375, färglitografi, ca 59x86 cm

Fack 27

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (13 bud)
3815004
3 200
3814612
3814570
2 400
3814360
3814251

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.