Peter Dahl akvarell

518938

PETER DAHL (född 1934): "Vågen", signerad Peter Dahl, akvarell, ca 27x24 cm

Fack 7

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (16 bud)
3814988
3 800
3815001
3 800
3814988
3 600
3814993
3 600
3814988
3 400

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.