Einar Nerman oljemålning

518932

EINAR NERMAN (1888-1983): Rosor i kanna, signerad och daterad Einar Nerman -73, olja på pannå, ca 54x42 cm

Fack 45

Einar Nerman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3806614
3804301
750
3800045
700
3799367
650
3798731
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.