Lars Norrman oljemålning

518930

LARS NORRMAN (1915-1979): Gränd med hus, signerad Lars Norrman, olja på duk, ca 47x65 cm

Fack 13

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3814640
3808945
850
3806515
3804293
750
3798505
700

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.