Charles Kvapil oljemålning

518927

CHARLES KVAPIL (Belgien1884-1957): "L´atelier", signerad Kvapil, olja på duk, ca 38x46 cm

Omfattande krackeleringar

Rum 22

Charles Kvapil oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3814735
650
3813522
600
3813521
500
3813277
3811277

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.