Einar Jolin blandteknik

518926

EINAR JOLIN (1890-1976): Hund vid hus, signerad och daterad Einar Jolin 1970, blandteknik, ca 24x33 cm

Einar Jolin blandteknik

Budhistorik (4 bud)

3814626
3 200
3814624
2 600
3800287
3798640

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.