Gustav Rudberg oljemålning

518924

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Hamnmotiv, signerad Rudberg, olja på duk, uppfodrad på pannå, ca 36x55 cm

Rum 22

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3814563
6 400
3813300
6 200
3813300
5 800
3813433
5 600
3813300
5 200

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.