Karmstol rokokostil

518918

KARMSTOL, 1900-talets mitt, rokokostil, betsad bok, skuren dekor, sitthöjd 41 cm

omklädd, slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Karmstol rokokostil

Budhistorik (10 bud)
3808134
3808127
1 300
3807585
3807584
950
3806139
750

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.