Antoni Tapies En samlares hem

518911

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Quatre rius de sang, 1972,
signerad och numrerad Tapies 22/75, färgetsning och carborundum, bladmått ca 58x77 cm

LITTERATUR: Galfetti 291

Konst, Grafik, Samlingar

Visas på begäran

Antoni Tapies En samlares hem

Budhistorik (24 bud)
3848232
8 000
3848229
7 800
3848226
7 200
3848225
7 000
3848222
6 400

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.