Oljemålning 1700-tal

518905

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Jesus, olja på duk, ca 184x116 cm

Duklagningar, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (24 bud)
3811413
9 000
3811941
8 800
3811413
8 600
3811232
8 400
3811133
8 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.