Ljuskrona venetiansk stil 1900-tal

518904

LJUSKRONA, venetiansk stil, 1900-talets mitt, 6 ljusarmar, stående/hängande blad och blomstjälkar, höjd ca 102, diameter ca 70 cm

Naggar förekommer

Belysning, Ljuskronor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (12 bud)
3845842
3 600
3845841
3 400
3845827
3 200
3845824
3845826

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.