Antoni Tapies En samlares hem

518898

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Esgrafiats damunt negre, 1976, signerad, HC, färgetsning och carborundum, bladmått ca 56x75 cm

Konst, Grafik, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Antoni Tapies En samlares hem

Budhistorik (20 bud)
3848170
12 500
3848187
12 000
3848170
10 500
3848162
10 000
3848162
9 800

Slutpris SEK:
12 500
1 259 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.