Soffbord

518892

SOFFBORD, 1960-tal, ek, två utdragsskivor med svart laminat, höjd ca 50, 140x56 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Soffbord

Budhistorik

2018-02-09 kl 11:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.