Antoni Tapies En samlares hem

518881

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Marron diagonale, 1968, signerad och numrerad Tapies 12/75, färglitografi, bladstorlek ca 101x72 cm

LITTERATUR: Galfetti-Vogel 156

Ramad

Konst, Grafik, Samlingar

Nybrogatan 32, Stockholm

Antoni Tapies En samlares hem

Budhistorik (33 bud)
3848118
10 500
3848117
10 000
3848117
9 800
3848113
9 600
3848114
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.