Brudpall 1800-tal nyrokoko

518880

BRUDPALL, furu, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skuren dekor, bonad och lackad, klädsel i plysch, höjd ca 20, 42x28 cm

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 6

Brudpall 1800-tal nyrokoko

Budhistorik (12 bud)
3807436
850
3807434
3807435
3807434
650
3806950
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.