Philippe Stein Teslar damarmbandsur

518879

PHILIPPE STEIN, damarmbandsur, Teslar, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, serienr. 4TF008716, originalläderband samt spänne i stål, boett besatt med åttkantslipade diamanter ca 0,5 ct, diameter 19 mm, inkl. originaletui samt extra band

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage, fodral samt extra band med skador

Klockor/Ur, Fashion

Monter 9

Budhistorik (9 bud)
3795823
2 400
3791561
3795821
3791561
1 900
3795282
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.