Merivaara stolar Finland

518873

MERIVAARA, snurrstolar, 4 st., krom samt konstläder, Finland, 1950-tal, höjd- och sänkbar, sitthöjd ca 46 cm

Rost, skador på klädseln

Möbler, Stolar, Design

Rum 16

Merivaara stolar Finland

Budhistorik (7 bud)
3807232
3807230
1 300
3806901
3806803
3806774
900

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.