Raymond Weil Fidelio damur

518869

RAYMOND WEIL, damarmbandsur, Fidélio, gulddoublé, 2000-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. 4702, A54930, integrerad originallänk, diameter 23,8 mm

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur

Monter 9

Raymond Weil Fidelio damur

Budhistorik (14 bud)
3801308
950
3802317
900
3801308
850
3802315
3801308
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.