Antoni Tapies En samlares hem

518866

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): Feu II, 1981, signerad och numrerad Tàpies 8/50, edition Galerie Lelong, Paris, färgetsning på Guarro-papper, bladmått ca 78x107 cm;
Editerad av Galerie Lelong, Paris.
LITTERATUR: Galfetti 786

Ramad

Konst, Grafik, Samlingar

Visas på begäran

Antoni Tapies En samlares hem

Budhistorik (12 bud)
3848244
16 500
3848242
16 000
3848239
15 000
3847869
12 500
3844612

Slutpris SEK:
16 500
1 592 EUR, 1 808 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.