Paisley 1800-tal

518863

DRAPERI/TEXTIL, paisley, 1800-talets slut, ca 310x150 cm

Smärre slitage

Diverse, Mattor/Textilier

Rum 7, Hylla 4

Paisley 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
3806072
3807443
3806072
1 900
3806748
1 800
3806072
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.