Engelsk skola 1800-tal olja

518862

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Fiskare vid pir, bär signatur Carmichael, olja på duk, 52x66,5 cm

Dubblerad, retuscher

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Engelsk skola 1800-tal olja

Budhistorik (5 bud)
3808811
2 400
3808800
3808799
3808798
3805917

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.